19 Energetyk Siechnice 18 5

Pokaż więcej
Nasza Liga
MIKOŁAJKI 2012
MIKOŁAJKI 2012W czwartek 13 grudnia w średzkim Domu Kultury odbyło się mikołajkowo – świąteczne spotkanie zawodników, trenerów, zarządu Polonii Środa Śląska oraz licznie zebranych rodziców najmłodszych sportowców naszego klubu. Przybyli także zaproszeni przedstawiciele władz miejskich i firm wspierających nasz klub.

Po części artystycznej Prezes Polonii Mieczysław Kudryński wręczył przybyłym gościom pamiątkowe tabliczki z podziękowaniami za pomoc i wspieranie naszego klubu w bieżącym roku - przedstawicielom Burmistrza Środy Śląskiej i firm ROBEN, GOTEC, VORWERK, ROTOM, PENTAIR WATER.

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - ORZEŁ SADKÓW 3-1 (2-0)
POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - ORZEŁ SADKÓW 3-1  (2-0)W sobotę 24 listopada nasza drużyna na zakończenie rundy jesiennej odniosła cenne zwycięstwo pokonując Orła Sadków 3-1. Pierwszą bramkę zdobył w 6 minucie meczu Kamil Liberek , na 2-0 podwyższył w 43 minucie Jacek Kaznowski. W drugiej połowie mecz goście walczą o zdobycie kontaktowej bramki, lecz obrona naszej drużyny nie pozwala na pokonanie Łukasza Springa. W 75 minucie meczu Polonia zdobywa trzecią bramkę - w polu karnym na strzał decyduje się Marcin Antosiewicz, bramkarz Orła odbija piłkę którą przejmuje Jacek Kaznowski i precyzyjnym strzałem zdobywa swoją drugą bramkę w meczu a Polonia obejmuje prowadzenie 3-0.