Polonia Środa Śląska - oficjalna strona klubu - News: Remis w sparingu z Skokową! Wygrana Zjednoczonych!

Nasza Liga
Remis w sparingu z Skokową! Wygrana Zjednoczonych!

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - DOLPASZ SKOKOWA 2:2 (1:0)

Okres przygotowawczy do rundy wiosennej nabiera rozpędu - podopieczni trenera Sajewicza rozegrali sparing remisując 2:2 z A-klasowym Dolpaszem Skokowa.
Pierwszą połowę rozpoczynamy w składzie: Guźniczak(br), Kozak, Szczepaniak, Zając, Rybka, Zakrzewski, Liberek, Juchno, Antosiewicz, Dutko, Skóra.
Od początku spotkania na boisku zarysowała się przewaga naszego zespołu, dłużej utrzymywaliśmy się przy piłce spychając gości do obrony co przyniosło nam bramkę - dośrodkowanie w pole karne wykorzystuje Filip Zając kierując głową piłkę do siatki.
Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji z naszej strony wynik do przerwy nie uległ zmianie.
W drugiej połowie na boisku pojawili się Dudziak, Lenartowicz, Jasiński i Wiatrak.
Spotkanie dalej było toczone w szybkim tempie, w kilku sytuacjach byliśmy blisko podwyższenia wyniku ale to Dolpasz niespodziewanie wyszedł na prowadzenie - w pierwszej sytuacji nieporozumienie w liniach obronnych kończy się bramką samobójczą Kuby Dudziaka, drugą bramkę tracimy po stracie w środkowej strefie boiska.
Wyrównujemy po bramce Filipa Wiatraka, który wykorzystał dośrodkowanie Bartka Kozaka i strzałem przy słupku pokonał bramkarza Skokowej.
Wracamy do treningów, w zespole jest kilka ''nowych twarzy'' (przedstawimy chłopaków już w najbliższym czasie), zespół ciężko trenuje pracując nad nowym obliczem i stylem który chce wprowadzić trener Sajewicz.
Za tydzień naszym rywalem będzie Iskra Księginice- spotkanie w sobotę 20 lutego.

Swój sparing rozegrali także Zjednoczeni - nasz drugi zespół pokonał 7:2 zespół Wilków z Różanej.
Bramki: Rożek x4, Styciuk, Kil, Rybka.