Polonia Środa Śląska - oficjalna strona klubu - News: Zieloni wygrywają w Szczepanowie!

Zieloni wygrywają w Szczepanowie!

ZJEDNOCZENI POLONIA II SZCZEPANÓW - ZIELONI RAKOSZYCE 1:2 (0:1)
Skład: Janiec, Szczepaniak, Szulborski, Grabowiecki, Skóra, Kulas(46'Dudziński), Kot, Dudek(75'Kargol), Bartkiewicz(60'Żyławy), Koziarski, Rybka(80'Żurek).
Bramki: Rafał Żyławy 73' (Szczepanów), Dawid Sujecki 39' Marcin Błaszczyszyn 50' (Rakoszyce)

Gminne derby zakończone zwycięstwem gości - Zieloni wykorzystali swoje okazje pod naszą bramką i wygrali to spotkanie dopisując trzy punkty w ligowej tabeli.
Początek spotkania to lekka przewaga naszego zespołu ale brakowało zdecydowania pod bramką Zielonych.
W kolejnych minutach spotkanie się wyrównało, oba zespoły szukały swoich okazji pod bramką rywali ale to Zieloni pierwsi w tym spotkaniu zdobyli bramkę - w 39 min Sujecki wykorzystał dośrodkowanie i zdobył bramkę dla Rakoszyc.
Druga połowa to szukanie wyrównania przez Zjednoczonych ale to goście zdobywają dość szybko drugą bramkę - w 50 min dośrodkowanie Gagata skutecznie wykańcza Błaszczyszyn i to beniaminek z Rakoszyc niespodziewanie obejmuje prowadzenie 2:0!
Bramkę kontaktową zdobywamy w 73 minucie - zagranie od trenera Kargola wykorzystuje Rafał Żyławy i płaskim strzałem pokonuje Siekierzyńskiego!
Mimo wymiany ciosów do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i to Zieloni mogli się cieszyć z zwycięstwa po końcowym gwizdku sędziego.