Nasza Liga
Porażka w ostatnim spotkaniu sezonu!

GKS KOBIERZYCE - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 1:0 (0:0)
Skład: K.Janusz, M.Buksa, F.Zając, K.Błach, P.Koziarski, B.Rybka(75'Geisler), K.Rybak(60'Rożek). P.Ignasiak(73'Kozak), Ł.Staroń, M.Wójcik, B.Matyja

Porażka na pożegnanie sezonu! Przegrywamy 0:1 w Kobierzycach mimo kilku dogodnych sytuacji bramkowych stworzonych przez nasz zespół to gospodarze mogli cieszyć się z zwycięstwa po końcowym gwizdku sędziego.
Od pierwszych minut zespoły skupiły się głównie na grze obronnej nie atakując większymi siłami, gra toczyła się głównie w środku pola.
W 15 minucie Wójcik wrzuca z prawej strony na głowę do Ignasiaka ale piłka mija poprzeczkę bramki gospodarzy, kolejną dogodną sytuację stwarzamy w 40 minucie - główkuje Wójcik ale bramkarz broni.
Rozstrzygnięcie pada w drugiej połowie - w 70 minucie szybka kontra Kobierzyc kończy się zagraniem wzdłuż bramki Janusza, do piłki pierwszy dopada Kozioł i strzela mimo asysty naszych obrońców.
Wcześniej doskonałą okazję dla naszego zespołu nie wykorzystuje Wójcik, odbitą przez bramkarza piłkę po uderzeniu Staronia uderza nad poprzeczką! To była stuprocentowa sytuacja której niewykorzystanie zemściło się już kilka minut później kiedy gospodarze wyszli z swoją kontrą i zdobyli zwycięską bramkę.
Kończymy sezon na dziewiątym miejscu, maj i czerwiec nie zaliczymy do udanych miesięcy, seria porażek zepchnęła nas do drugiej połówki ligowej tabeli a celem były miejsca w strefie medalowej.