POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - PARASOL WROCŁAW 2:0
(1:0)

Skład: R.Janczak, F.Zając, Z.Antosiewicz, M.Buksa, B.Rybka(70'Dutko 86'Woźniak)), K.Błach, P.Koziarski, K.Rybak(73'Rożek), Ł.Staroń, P.Ignasiak(70'Kozak), M.Wójcik(53'Matyja)
Bramki: Krystian Rybak 22', Bartłomiej Matyja 90'

W ostatnim spotkaniu sezonu 2018/2019 rozgrywanym w Środzie pokonujemy 2:0 Parasol Wrocław.
Samo spotkanie rozgrywane w wolnym tempie nie zachwyciło obecnych na tym meczu kibiców, akcje toczone w wolnym tempie, mało strzałów na bramki, niecelne podania... to nie mogło się podobać!
Prowadzenie obejmujemy w 20 minucie - wrzutka w pole karne, piłka po zamieszaniu trafia pod nogi Krystiana Rybaka który strzela pod poprzeczkę.
Parasol próbował odrabiać stratę ale nie był w stanie zagrozić poważniej naszej bramce.
W drugiej połowie obraz gry wyglądał podobnie - spokojna gra bez fajerwerków, emocje niczym na rybach ;) i tylko pojedyncze zrywy pod bramkami obu zespołów ożywiały momentami to spotkanie.
Kropkę nad ''i'' w 90 minucie postawił Bartek Matyja strzelając głową gola na 2:0, wygrywamy to spotkanie ale cieszył tylko wynik tej konfrontacji bo gra i styl do poprawy!