16 GKS Kobierzyce 4 0

Pokaż więcej
Nasza Liga
Awans juniorów do Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych!

W niedzielę 2 czerwca nasi juniorzy pokonali 3:1 Stary Śleszów, a 4 czerwca (wtorek) zwyciężyli w Jaszowicach pokonując 6:1 miejscową Polonię!

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - STARY ŚLESZÓW 3:1(1:0)
Bramki: Kacper Jedziniak 13' 92' Damian Geisler 88'
Niedzielne spotkanie z zespołem Starego Śleszowa przebiegało pod dyktando naszego zespołu, dyktowaliśmy warunki gry, dużo strzelaliśmy na bramkę gości ale brakowało dokładności.
Prowadzenie zdobywamy w 13 minucie po uderzeniu Jedziniaka, Śleszów wyrównuje niespodziewanie w 73 minucie ale końcówka spotkania należy już do naszych juniorów którzy po bramkach Geislera i ponownie Jedziniaka wygrywają 3:1

POLONIA JASZOWICE - POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 1:6 (0:3)
Bramki: Krystian Rybak x4, Michał Biszczak, Karol Gagat
Wtorkowe spotkanie z imienniczką z Jaszowic wygrywamy wysoko przeważając w całym spotkaniu od pierwszej do ostatniej minuty. Prowadzenie obejmujemy w 28 minucie po strzale Krystiana Rybaka, w przeciągu kolejnych pięciu minut zdobywamy kolejne dwie bramki (ponownie Rybak oraz Biszczak).
W drugiej połowie Krystian Rybak dokłada kolejne dwie bramki a wynik ustala w 75 minucie Gagat! Wygrywamy 6:1 i było to 19 zwycięstwo na rozegranych 20 kolejek co dało nam zasłużone pierwsze miejsce w ligowej tabeli, tytuł mistrzów Ligi Okręgowej Juniorów Starszych oraz awans do Ligi Wojewódzkiej.
Wielkie brawa dla trenera oraz zespołu! Gratulujemy!