Pokaż więcej
Nasza Liga
Sparingowe potyczki naszych zespołów!

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - KACZAWA BIENIOWICE 2:1 (0:0)
Ostatni sparing seniorów za nami - po niezłym spotkaniu pokonujemy występujący w legnickiej okręgówce zespół Kaczawy Bieniowice. W pierwszej połowie mimo kilku okazji z naszej strony bramki nie udało się zdobyć, goście właściwie nie zagrozili w pierwszych 45 minutach naszej bramce.
W drugiej połowie prowadzenie obejmujemy po składnej akcji całego zespołu, wymianę podań wrzutką kończy Wójcik, a wykończa Rożek strzałem głową. Kaczawa już po kilku minutach wyrównuje wykorzystując nasze nieporozumienie w linii obronnej. W kolejnych minutach, mimo stworzenia dwóch,trzech dogodnych sytuacji nie udało nam się pokonać bramkarza Bieniowic. O zwycięstwie przesądza akcja z końcówki spotkania w której drugą bramkę zdobywa Krzysiek Rożek.
Plan na najbliższe dni to treningi i przygotowania do pierwszego spotkania nowego sezonu w Oleśnicy.
W przyszłym tygodniu przedstawimy kadrę pierwszego zespołu.

CHROBRY GŁOGÓW - POLONIA SKARBY ŚRODA ŚLĄSKA 2:1
W ramach przygotowań do nowego sezonu nasze dziewczyny udały się do Głogowa na spotkanie z niedawnymi rywalkami z boisk ligowych Chrobrym Głogów. Po ciekawym spotkaniu przegrywamy minimalnie 1:2, bramkę dla naszego zespołu zdobyła wracająca z wypożyczenia z AZS Wrocław Ania Pastuch.

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA - FC FRANKFURT 1:5
W rozegranym na boisku Akademii Zagłębia Lubin spotkaniu trampkarze spotkali się z goszczącym w Lubinie zespołem FC Frankfurt przegrywając 1:5. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Wiktor Ślęzak.