Wyniki weekendowych spotkań naszych zespołów!

KLASA OKRĘGOWA MŁODZIKÓW (PIĄTEK 06.10.2017)
Polonia Środa Śląska - Piast Żmigród 4:1
Bramki: Kacper Moczulak x2, Maciej Kasprzak, Mateusz Kil

Pewne zwycięstwo naszych młodzików, którzy przez całe spotkanie kontrolowali przebieg meczu atakując bramkę gości - już po 15 minutach prowadziliśmy 2-0 po bramkach Kacpra Moczulaka.
TABELA KLASY OKRĘGOWEJ MŁODZIKÓWTUTAJ

II LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY
Polonia Środa Śląska - Parasol Wrocław 4:3
Bramki: Sebastian Kępiński, Wiktor Ślęzak x2, Igor Pasternak.

Niezwykle emocjonujące spotkanie trampkarzy - zaczęło się od prowadzenia gości po bramce już w 2 minucie, wyrównujemy po bramce Sebastiana Kępińskiego. Prowadzenie daje nam bramka Wiktora Ślęzaka w 27 minucie, Parasol już po 2 minutach wyrównuje, na boisku zespoły atakowały raz z jednej, raz z drugiej strony. Prowadzenie obejmujemy ponownie w 34 minucie po bramce Igora Pasternaka.
W drugiej połowie walka trwała na całego, w strugach deszczu zespoły dążyły do strzelania kolejnych bramek co udaje się gościom w 46 minucie. Po zdobyciu wyrównującej bramki Parasol zepchnął nas do obrony mocno atakując ale to nasz zespół zadał decydujący cios - zdobywamy zwycięską bramkę w 60 minucie po skutecznie wykonanym rzucie roznym i bramce Wiktora Ślęzaka. Brawo Panowie :)

TABELA II LIGI WOJEWÓDZKIEJ TRAMPKARZY TUTAJ

LIGA DOLNOŚLĄSKA JUNIORÓW MŁODSZYCH
Polonia Środa Śląska - Parasol Wrocław 1:3
Bramka: Kornel Sadkowski
W sobotę w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Młodszych ulegamy wyżej notowanemu wrocławskiemu PARASOLOWI 1:3.
Średzianie pierwszą bramkę tracą po rzucie rożnym- błąd krycia. Natomiast drugą po źle wznowionej "piątce". Pomimo niezłej gry młodych polonistów, pierwsza połowa kończy się wynikiem 0:3 dla gości. Droga połowa to równorzędna gra obu drużyn. Liczne akcje z jednej i drugiej strony mogły podobać się widzom. Nasi zawodnicy mimo niekorzystnego wyniku walczyli do końcowego gwizdka, co przyniosło efekt w postaci zdobycia bramki przez Kornela Sadkowskiego. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla gości.
"Chciałbym podziękować swoim zawodnikom za charakter i wolę walki do końca, bo w przeszłości różnie z tym bywało. Niestety pomimo dobrej gry przegrywamy mecz po dwóch własnych błędach. Wygrała drużyna bardziej doświadczona w lidze dolnośląskiej" podsumował trener Waldemar Masalski.

TABELA LIGI DOLNOŚLĄSKIEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH TUTAJ

KLASA OKRĘGOWA JUNIORÓW STARSZYCH
Polonia Środa Śląska - Świteź Wiązów 10:2
Bramki: Marcel Bishara x3, Patryk Bartkiewicz x2, Kornel Lenartowicz x2, Szymon Woźniak, Karol Krzyszczuk, Michał Biszczak.

TABELA KLASY OKRĘGOWEJ JUNIORÓW STARSZYCH TUTAJ

III LIGA KOBIET
MKS Polonia Świdnica - Polonia Skarby Środa Śląska 8:1
8 października 2017 r. na boisku w Świdnicy zawodniczki Polonii Skarbów rozegrały mecz z drużyną Polonii Świdnica . Niestety ulegliśmy gospodyniom spotkania 8:1, mecz od początku nie układał się po naszej myśli. Już w 12 minucie po błędzie naszej obrończyni przeciwniczki z najbliższej odległości zdobywają bramkę i obejmują prowadzenie. Ambitnie próbujemy odrobić straty, ale kolejne kontry drużyny ze Świdnicy są dla nas zabójcze. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobyła Ola Boczkowska