Zaloguj | Rejestracja
start
teeeeeeest
Tabela
LP Drużyna M P
1 Orzeł Prusice 14 33
2 Mechanik Brzezina 14 33
3 GKS Mirków/Długołęka 14 31
4 Zachód Sobótka 14 27
5 GKS Kobierzyce 14 27
6 Kolektyw Radwanice 14 20
7 Polonia Środa Śląska 14 19
8 Widawa Bierutów 14 19
9 Czarni Jelcz-Laskowice 14 19
10 KS Żórawina 14 18
11 Energetyk Siechnice 14 16
12 Strzelinianka Strzelin 14 15
13 Orzeł Sadowice 14 13
14 Wratislavia Wrocław 14 12
15 KP Brzeg Dolny 14 0

Pokaż więcej
Nasza Liga
Sezon
Liga: Sezon: Kolejka:
Kolejki
Gospodarz Wynik meczu Gość Data
Kolejka: 1
Polonia Środa Śląska 6 : 1 Zachód Sobótka 2017-08-19 16:00:00
KP Brzeg Dolny 1 : 2 Widawa Bierutów 2017-08-19 17:00:00
Energetyk Siechnice 1 : 2 Czarni Jelcz-Laskowice 2017-08-19 17:00:00
GKS Mirków/Długołęka 1 : 2 GKS Kobierzyce 2017-08-19 17:00:00
Kolektyw Radwanice 2 : 4 KS Żórawina 2017-08-19 17:00:00
Orzeł Prusice 1 : 0 Strzelinianka Strzelin 2017-08-19 17:00:00
Kolejka: 2
GKS Mirków/Długołęka 6 : 2 Kolektyw Radwanice 2017-08-26 16:00:00
Czarni Jelcz-Laskowice 2 : 4 GKS Kobierzyce 2017-08-26 16:00:00
Zachód Sobótka 3 : 2 Energetyk Siechnice 2017-08-26 16:00:00
Strzelinianka Strzelin 2 : 3 Mechanik Brzezina 2017-08-26 17:00:00
Wratislavia Wrocław 1 : 2 Polonia Środa Śląska 2017-08-26 17:00:00
KS Żórawina 1 : 5 Orzeł Prusice 2017-08-27 14:00:00
Widawa Bierutów 5 : 1 Orzeł Sadowice 2017-08-27 17:00:00
Kolejka: 3
Mechanik Brzezina 2 : 1 KS Żórawina 2017-09-02 15:00:00
KP Brzeg Dolny 2 : 5 Strzelinianka Strzelin 2017-09-02 15:00:00
Kolektyw Radwanice 1 : 2 GKS Kobierzyce 2017-09-02 15:00:00
Energetyk Siechnice 2 : 0 Wratislavia Wrocław 2017-09-02 16:00:00
Polonia Środa Śląska 1 : 0 Widawa Bierutów 2017-09-02 16:00:00
Czarni Jelcz-Laskowice 4 : 1 Zachód Sobótka 2017-09-02 17:00:00
Orzeł Prusice 2 : 0 GKS Mirków/Długołęka 2017-09-06 20:00:00
Kolejka: 4
Strzelinianka Strzelin 1 : 0 Orzeł Sadowice 2017-09-09 16:00:00
Kolektyw Radwanice 3 : 6 Orzeł Prusice 2017-09-09 16:00:00
GKS Kobierzyce 1 : 1 Zachód Sobótka 2017-09-09 16:00:00
Wratislavia Wrocław 3 : 2 Czarni Jelcz-Laskowice 2017-09-10 14:00:00
KS Żórawina 4 : 0 KP Brzeg Dolny 2017-09-10 14:00:00
Widawa Bierutów 2 : 0 Energetyk Siechnice 2017-09-10 14:00:00
Kolejka: 1
Orzeł Sadowice 1 : 2 Wratislavia Wrocław 2017-09-13 17:00:00
Kolejka: 4
GKS Mirków/Długołęka 3 : 1 Mechanik Brzezina 2017-09-13 17:00:00
Kolejka: 5
Polonia Środa Śląska 2 : 1 Strzelinianka Strzelin 2017-09-16 15:00:00
Orzeł Prusice 5 : 1 GKS Kobierzyce 2017-09-16 16:00:00
KP Brzeg Dolny 1 : 2 GKS Mirków/Długołęka 2017-09-16 16:00:00
Orzeł Sadowice 3 : 3 KS Żórawina 2017-09-16 16:00:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0 : 3 Widawa Bierutów 2017-09-16 16:00:00
Mechanik Brzezina 3 : 1 Kolektyw Radwanice 2017-09-17 14:00:00
Zachód Sobótka 5 : 3 Wratislavia Wrocław 2017-09-17 14:00:00
Kolejka: 6
GKS Kobierzyce 6 : 1 Wratislavia Wrocław 2017-09-23 15:00:00
Strzelinianka Strzelin 4 : 1 Energetyk Siechnice 2017-09-23 15:00:00
Kolektyw Radwanice 2 : 0 KP Brzeg Dolny 2017-09-23 15:00:00
KS Żórawina 2 : 2 Polonia Środa Śląska 2017-09-24 14:00:00
Widawa Bierutów 2 : 4 Zachód Sobótka 2017-09-24 15:00:00
GKS Mirków/Długołęka 4 : 1 Orzeł Sadowice 2017-09-24 15:00:00
Orzeł Prusice 4 : 1 Mechanik Brzezina 2017-09-24 17:00:00
Kolejka: 7
Mechanik Brzezina 5 : 2 GKS Kobierzyce 2017-09-30 11:00:00
Polonia Środa Śląska 1 : 4 GKS Mirków/Długołęka 2017-09-30 15:00:00
Wratislavia Wrocław 2 : 2 Widawa Bierutów 2017-09-30 16:00:00
KP Brzeg Dolny 0 : 2 Orzeł Prusice 2017-09-30 16:00:00
Orzeł Sadowice 0 : 3 Kolektyw Radwanice 2017-09-30 16:00:00
Energetyk Siechnice 2 : 4 KS Żórawina 2017-09-30 16:00:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3 : 2 Strzelinianka Strzelin 2017-09-30 16:00:00
Kolejka: 8
Mechanik Brzezina 4 : 2 KP Brzeg Dolny 2017-10-07 14:00:00
GKS Kobierzyce 4 : 2 Widawa Bierutów 2017-10-07 14:00:00
Strzelinianka Strzelin 1 : 2 Zachód Sobótka 2017-10-07 14:00:00
KS Żórawina 1 : 1 Czarni Jelcz-Laskowice 2017-10-07 14:00:00
GKS Mirków/Długołęka 7 : 3 Energetyk Siechnice 2017-10-07 15:00:00
Kolektyw Radwanice 3 : 0 Polonia Środa Śląska 2017-10-07 16:00:00
Orzeł Prusice 3 : 1 Orzeł Sadowice 2017-10-08 13:00:00
Kolejka: 9
Wratislavia Wrocław 4 : 4 Strzelinianka Strzelin 2017-10-14 15:00:00
Polonia Środa Śląska 1 : 4 Orzeł Prusice 2017-10-14 15:00:00
Energetyk Siechnice 1 : 2 Kolektyw Radwanice 2017-10-14 15:00:00
Czarni Jelcz-Laskowice 0 : 3 GKS Mirków/Długołęka 2017-10-14 15:00:00
Zachód Sobótka 4 : 0 KS Żórawina 2017-10-14 15:00:00
KP Brzeg Dolny 1 : 5 GKS Kobierzyce 2017-10-15 14:00:00
Orzeł Sadowice 3 : 4 Mechanik Brzezina 2017-10-15 16:00:00
Kolejka: 10
Strzelinianka Strzelin 2 : 1 Widawa Bierutów 2017-10-21 14:00:00
Kolektyw Radwanice 3 : 2 Czarni Jelcz-Laskowice 2017-10-21 14:00:00
Mechanik Brzezina 1 : 0 Polonia Środa Śląska 2017-10-21 15:00:00
GKS Mirków/Długołęka 2 : 2 Zachód Sobótka 2017-10-21 15:00:00
KP Brzeg Dolny 1 : 5 Orzeł Sadowice 2017-10-22 11:00:00
KS Żórawina 2 : 2 Wratislavia Wrocław 2017-10-22 14:00:00
Orzeł Prusice 1 : 4 Energetyk Siechnice 2017-10-22 15:00:00
Kolejka: 11
Energetyk Siechnice 1 : 6 Mechanik Brzezina 2017-10-28 13:00:00
Orzeł Sadowice 3 : 2 GKS Kobierzyce 2017-10-28 13:00:00
Czarni Jelcz-Laskowice 3 : 1 Orzeł Prusice 2017-10-28 14:00:00
Widawa Bierutów 0 : 4 KS Żórawina 2017-10-28 14:00:00
Wratislavia Wrocław 2 : 4 GKS Mirków/Długołęka 2017-10-28 14:00:00
Polonia Środa Śląska 2 : 0 KP Brzeg Dolny 2017-10-28 15:00:00
Zachód Sobótka 1 : 1 Kolektyw Radwanice 2017-10-29 14:00:00
Kolejka: 12
Kolektyw Radwanice 2 : 1 Wratislavia Wrocław 2017-11-04 14:00:00
Mechanik Brzezina 5 : 0 Czarni Jelcz-Laskowice 2017-11-04 14:00:00
GKS Mirków/Długołęka 2 : 3 Widawa Bierutów 2017-11-04 14:00:00
GKS Kobierzyce 1 : 0 Strzelinianka Strzelin 2017-11-04 14:00:00
Orzeł Sadowice 2 : 1 Polonia Środa Śląska 2017-11-04 14:00:00
Orzeł Prusice 1 : 3 Zachód Sobótka 2017-11-05 14:00:00
KP Brzeg Dolny 0 : 2 Energetyk Siechnice 2017-11-05 14:00:00
Kolejka: 13
Czarni Jelcz-Laskowice 6 : 0 KP Brzeg Dolny 2017-11-11 14:00:00
Wratislavia Wrocław 2 : 9 Orzeł Prusice 2017-11-11 14:00:00
Strzelinianka Strzelin 0 : 0 KS Żórawina 2017-11-11 14:00:00
Polonia Środa Śląska 0 : 7 GKS Kobierzyce 2017-11-11 14:00:00
Energetyk Siechnice 2 : 1 Orzeł Sadowice 2017-11-11 14:00:00
Zachód Sobótka 4 : 2 Mechanik Brzezina 2017-11-12 14:00:00
Widawa Bierutów 3 : 1 Kolektyw Radwanice 2017-11-12 14:00:00
Kolejka: 14
GKS Mirków/Długołęka 5 : 0 Strzelinianka Strzelin 2017-11-18 14:00:00
Mechanik Brzezina 5 : 1 Wratislavia Wrocław 2017-11-18 14:00:00
Orzeł Sadowice 1 : 2 Czarni Jelcz-Laskowice 2017-11-18 14:00:00
Polonia Środa Śląska 0 : 1 Energetyk Siechnice 2017-11-18 14:00:00
KP Brzeg Dolny 0 : 11 Zachód Sobótka 2017-11-19 11:00:00
Orzeł Prusice 6 : 0 Widawa Bierutów 2017-11-19 14:00:00
GKS Kobierzyce 1 : 1 KS Żórawina 2017-11-19 14:00:00
Kolejka: 15
Energetyk Siechnice 1 : 1 GKS Kobierzyce 2017-11-25 14:00:00
Widawa Bierutów 1 : 2 Mechanik Brzezina 2017-11-25 14:00:00
Strzelinianka Strzelin 1 : 1 Kolektyw Radwanice 2017-11-25 14:00:00
KS Żórawina 2 : 5 GKS Mirków/Długołęka 2017-11-25 14:00:00
Czarni Jelcz-Laskowice 1 : 3 Polonia Środa Śląska 2017-11-25 14:00:00
Wratislavia Wrocław 3 : 0 KP Brzeg Dolny 2017-11-26 11:00:00
Zachód Sobótka 2 : 3 Orzeł Sadowice 2017-11-26 11:00:00